RehabilitačníPomůcky.cz

 

Představení e-shopu RehabilitačníPomůcky.cz

 

V tomto článku bychom vám velice rádi představili e-shop s rehabilitačními, sportovními a tréninkovými pomůckami.

Provozovatelem e-shopu RehabilitačníPomůcky.cz je Rehasport Trade s.r.o. zabývající se importem a distribucí produktů pro Vaši terapii, který je na trhu od roku 2009. Naše společnost nabízí svým zákazníkům pouze ty nejkvalitnější rehabilitační pomůcky, tejpovací pásky, tréninkové a masážní pomůcky a přístroje od prověřených dodavatelů. Klienty jsou sportovní fyzioterapeuté, maséři, ale i soukromá a státní rehabilitační zařízení nebo lidé bez jakéhokoliv zdravotnického zaměření. Naše produkty využívají přední čeští sportovci a jejich terapeuté.

Hlavní prioritou společnosti je spokojenost zákazníků, proto nabízí vysokou kvalitu produktů, osobní přístup a bezkonkurenční ceny.


Blíže vám představíme jedny z nejprodávanějších značek na e-shopu Biofreeze a Thera-Band.

 

Biofreeze je přípravek proti bolesti svalů a kloubů od americké společnosti Performance Health. Značka Biofreeze působí na trhu již 25 let, během kterých si získala skvělé jméno mezi chladivými přípravky na trhu. Svou výsadní pozici mezi přípravky na úlevu od bolesti si tyto přírodní produkty vysloužily hlavně díky svému unikátnímu složení a chladivé síle mentolu bez použití analgetických složek. Biofreeze se doporučuje používat především při bolesti svalů a kloubů, zad nebo nepříjemných bolestí spojených s artrózou či artritidou. Díky snadné aplikaci a rychlému vstřebávání účinně ulevuje od bolesti.

 

Biofreeze - účinné přípravky proti bolesti kloubů a svalů 

 

Thera-Band od americké společnosti Performance Health, Inc. zaměřující se na sortiment rehabilitačních a cvičebních pomůcek, které se velice často používají k úlevě od bolesti a zlepšení fyzické kondice. Rehabilitační pomůcky Thera-Band jako jsou například posilovací gumy, podložky na cvičení, balanční úseče a podložky, overbally a gymnastické míče. Usnadňují člověku aktivní život za pomoci jednoduchého vybavení nenáročného na prostor a bez nákladných investic za drahé posilovací stroje. Thera-Band nabízí pouze vysoce kvalitní a účinné pomůcky.

 

Thera-Band - rehabilitační a cvičební pomůckyDiskuze: Představení e-shopu RehabilitačníPomůcky.cz

13.11.2020Rico

erectile damage which erectile dysfunction drug is best erectile dysfunction drugs best erectile dysfunction medication erectile curvature

4.9.2021Rubin

2713

8.9.2021Maureen

3617Vložit příspěvek