Diskuze: Ucpaný nos

3.5.2017Lenka Krátká

Zdravím, neustále mě trápí ucpaný nos, zvláště teď při neustálých změnách teplot, nevíte co si na to koupit?

3.5.2017Kristýna

Dobrý den, já mám stejný problém, ale už znám příčinu. Ucpaný nos mne trápí velmi často, nejhorší je to právě teď, kdy nám kvete bříza na zahradě. Jsem alergická na různé věci - třeba na prach. Nejvíce však právě na pyl z šišticek břízy. Takže mně pomáhají léky na alergii.

4.5.2017Bohunka

Ahoj, vlasní zkušenost s ucpaným nosem nemám (tedy pokud nemám klasickou rýmu), ale moji kamarádku to trápilo mnoho let. Teď je po operaci polipů v nose, zatím nejásá, ale prý by to mělo být bez problémů, až se tkáň po zákroku zahojí.

4.5.2017Martinka

Mě nejvíc pomáhá teda Humer Ucpaný nos 100% mořská voda hypertonická, vyzkoušela jsem několik takovýchto sprejů, ale tento prostě funguje

7.5.2017Karča

Já kupuji mořskou vodu pro mimino od Humer, nevěděla jsem, že dělají i pro dospěláky

7.5.2017Martina

Také mám polipy v nose. V začátcích tohoto onemocnění mi sprej s mořskou vodou na ucpaný nos pomáhal, ale polipy se zvětšily a dýchat nosem mohu velmi obtížně. Doktorka mi tlačí na operaci, já se ale strašně bojím. Prý je to velmi bolestivé.

8.5.2017Lenka Krátká

Tak díky, za tip zkusím koupit tu mořskou vodu a uvidím, jak to půjde dál

9.5.2017Ilona

Dobrý den Martino. Já mám operaci polipů v nose již provedenu. Není to nic příjemného, ale představa, že bych měla ucpaný nos a nemohla pořádně dýchat do konce života mne k operaci dohnala. Není to úplně ideální, ale dýchání nosem je o 100% lepší. Jsem ráda, že jsem na operaci šla.

9.6.2017Martina

Myslela jsem, že mám normální rýmu. Ale už to trvá skoro 2 měsíce a já mám stále ucpaný nos a vodovou rýmu. Nikdy jsem nebyla na nic alergická. Může se alergie projevit až v dospělosti?

20.1.2018Petra

Zdravím mě na hodně ucpaný nos pomáhá přírodní nosní sprej Sinusitis od humercz.cz

9.2.2018Karolina

Také jsem teď vyzkoušela sinusitis,jelikož jsem měla hrozně ucpaný nos,jsem těhotná,tak jsem nevěděla jestli něco vůbec mohu a tak mi ho v lékárně doporučila.

11.7.2018Darina

Hele Marťo a co ti na tu alergickou rýmu pomohlo ? Vyzkoušela jsem toho už hodně, ale že by něco mělo efekt tak to říct bohužel nemůžu

21.7.2018Martina

Používám každé jaro a léto stérimar, ten mi jako jediný vždycky pomůže. Můžu ti tu kdyžtak nechat odkaz jestli ho neznáš www.sterimar.czReagovat