Diskuze: Jarní únava

4.5.2015Isabel

Tenhle článek mi zrovna docela bodl, nevím ale připadá mi, že mě jarní únava přepadá skoro každé roční období. Nemůžu pracovat, špatně spím a jsem otrávená a unavená. Už se těším až to přejde. Předpokládám, že se s tím budu vyrovnávat tak dva tři týdny možná měsíc než se ta jarní únava vypaří. Máte nějaké osobní recepty? díky

11.5.2015Katka

Já na sebe otevírám okno. Je to jediný recept na jarní únavu - čerstvý vzduch a káva nebo zdravější varianta, tedy zelený čaj, alespoň dva nebo tři šálky.

20.8.2015Jája

Kafe si dávám furt, zřejmě mám celoroční jarní únavu.

17.4.2017Adéla

Tak už je to tu zase. Jaro a jarní únava. Myslím, že je to normální, cítit se po překonání zimy a jejích nástrah (včetně možných prochladnutí, rým, kašlů či chřipek) unaven. Tedy cítit se unaven více než během roku. Smutné ale je to, že kdo tento stav letos již překonal, bude to muset absolvovat ještě jednou, protože se nám zima vrací. Berme to jako nemilé překvapení, ovšem s tím, že se na nové jaro, teplé a slunné dny, můžeme letos těšit ještě jednou.

17.4.2017Zdena

Dobrý den, paní Adélo. Jste dobrá optimistka. Na jaro se můžeme tešit ještě jednou, ale bude se opakovat také znovu jarní únava? To byl vtip, doufám, že se nezlobíte. Také se těším na sluníčko, teplo a opravdové jaro. My lidé, se s tou vracející se zimou vyrovnáme, ale co příroda? Ta je na tom hůř, kouzené květy nejen na mé meruňce, zmrznou.

24.6.2019Jitka

Já jsem už docela zoufalá… Na jarní únavu jsem zkusila všemožné osvědčené recepty, ale jaksi nic mi nezabralo. Co zabralo vám? Co se vám opravdu osvědčilo?

1.7.2019JamkaKam85

Ahojky, hele a zkoušela jsi https://www.simplebiotix.cz/?Je český produkt, sama jsem ho brala musím říct, že jsem na jarní únavu, resp. Na nedostatek energie neměla nic lepšího. Opravdu ho zkus, tohle je konečně to, co jarní únavu odbourá a energii dodá.

29.7.2019Dita

Ahoj, já nevím, co vše jsi zkusila, ale osobně doporučím simplebiotix. Nevím, zda ten doplněk znáš, ale pokud ne, tak zkus tu jejich měsíční kúru. Ta tě nakopne :)

30.7.2019VeruNka

No, nezkoušela :-O Neznám tento doplněk… Ale jako moc díky za info. Určitě na něj mrknu a zkusím. Po jak dlouhé době jsi cítila zlepšení? A kde ten https://www.simplebiotix.cz/ koupím?

1.9.2019Alka

No, neznám… Co je to za doplněk stravy? To je český produkt? Jak funguje?

15.10.2019Sammy

Je, holky, kdybych vám měla říkat, co jsem zkusila já :D Nejrůznější zelený potraviny, jako je ječmen a podobně :D no, děsný… měla jsem snad i zelený slzy :D ale nic jinýho to nepřineslo :( Až jsem teda zkusila simplebiotix… Ten jediný mi pomohl a zabral. Energii doplnil. Za mě doporučuju!

6.12.2019Emma

A jak ten SimpleBiotix funguje?

9.12.2019Hanula

A za jak dlouho jsi změnu pozorovala?

30.1.2021Jarmila

Hele, ony jsou to probiotika. Krásně zafungují na střeva pak jedou jak mají. A to je důležité. Střeva jsou důležitá, díky jejich správnému fungování pak krásně funguje celý metabolismus a tělo pracuje, jak má.

1.5.2021Jarmila

Já jsem s nástupem jara cítila, že musím nějakým způsobem oživit tělo. Dlouho jsem uvažovala, jaký způsob bude nejlepší a nakonec mě nastartovalo goji https://www.beautybio.cz/prirodni-stavy/ekomedica-goji-100-stava/. Doporučuju.

2.6.2021Elizzia

Ahojky, děkuji za info. Web https://www.beautybio.cz vypadá hodně dobře. Hlavně mají v nabídce přírodní produkty, což je super. Ta goji... jak se užívá?

4.7.2021Appia

Já se teda docela striktně držím dávkování a doporučeno je 50ml denně, resp. 2x25ml denně :) Dávám si ji ráno a večer.

2.8.2021Nina

Ahoj, já bych určitě na tu únavu zvolila nějaký detox. Určitě bych do denního příjmu zařadila nějaké antioxidanty. Osobně mám zkušenost s touto šťávou https://www.beautybio.cz/prirodni-stavy/ekomedica-ostropestrec-mariansky-stava/, tak tu určitě doporučuju :)

5.10.2021Thesaa

Jak často tu šťávu piješ? Jde mi o to, zda je to nějaká preventivní dlouhodobá kura, nebo zda po ní sáhneš, když něco řešíš?Reagovat