Diskuze: Jarní únava

4.5.2015Isabel

Tenhle článek mi zrovna docela bodl, nevím ale připadá mi, že mě jarní únava přepadá skoro každé roční období. Nemůžu pracovat, špatně spím a jsem otrávená a unavená. Už se těším až to přejde. Předpokládám, že se s tím budu vyrovnávat tak dva tři týdny možná měsíc než se ta jarní únava vypaří. Máte nějaké osobní recepty? díky

11.5.2015Katka

Já na sebe otevírám okno. Je to jediný recept na jarní únavu - čerstvý vzduch a káva nebo zdravější varianta, tedy zelený čaj, alespoň dva nebo tři šálky.

20.8.2015Jája

Kafe si dávám furt, zřejmě mám celoroční jarní únavu.

17.4.2017Adéla

Tak už je to tu zase. Jaro a jarní únava. Myslím, že je to normální, cítit se po překonání zimy a jejích nástrah (včetně možných prochladnutí, rým, kašlů či chřipek) unaven. Tedy cítit se unaven více než během roku. Smutné ale je to, že kdo tento stav letos již překonal, bude to muset absolvovat ještě jednou, protože se nám zima vrací. Berme to jako nemilé překvapení, ovšem s tím, že se na nové jaro, teplé a slunné dny, můžeme letos těšit ještě jednou.

17.4.2017Zdena

Dobrý den, paní Adélo. Jste dobrá optimistka. Na jaro se můžeme tešit ještě jednou, ale bude se opakovat také znovu jarní únava? To byl vtip, doufám, že se nezlobíte. Také se těším na sluníčko, teplo a opravdové jaro. My lidé, se s tou vracející se zimou vyrovnáme, ale co příroda? Ta je na tom hůř, kouzené květy nejen na mé meruňce, zmrznou.

24.6.2019Jitka

Já jsem už docela zoufalá… Na jarní únavu jsem zkusila všemožné osvědčené recepty, ale jaksi nic mi nezabralo. Co zabralo vám? Co se vám opravdu osvědčilo?

1.7.2019JamkaKam85

Ahojky, hele a zkoušela jsi https://www.simplebiotix.cz/?Je český produkt, sama jsem ho brala musím říct, že jsem na jarní únavu, resp. Na nedostatek energie neměla nic lepšího. Opravdu ho zkus, tohle je konečně to, co jarní únavu odbourá a energii dodá.Reagovat