Diskuze: Chlamidie a bolest kloubů

28.7.2016Majka

Ahoj všem! Dlouhodobě se léčím na gynekologii, mám opakovaně chlamidie. Poslední dobou mám i bolesti kloubů, sedimentace je v pořádku a revmatologické testy také. Moje otázka tedy zní - mohou spolu chlamidie a bolesti kloubů nějak souviset? Pokud ano, tak má měkdo nějakou radu (klidně babskou) jak chlamidie léčit bez antibiotik, které mi evidentně nezabírají. Na gynekologické obtíže jsem si již zvykla, ale kvůli bolestem kloubů nemohu sportovat. Prosím poraďte, děkuji!

28.7.2016Jitka Kobrová

Dobrý den, Majko. Ano, souvislost bolesti kloubů a chlamydií má za vinu imunitní systém, který v rámci boje s chlamydiemi klouby poškodí. Některým pacientům tvoří postižení kloubů chlamydiární infekcí součást tzv. Reiterova syndromu – artritida, zánět močové trubice a zánět spojivek. Postižení kloubů se často projevuje jako neurčitá artritida – tj. bolestivé, oteklé klouby. Pokud nezabrala antibiotika, zkuste si vyhledat preparát Chlamydil Extra. Pacienti hojně uvádějí jeho vynikající účinek.

30.7.2016Majka

Ahoj, děkuji, Chlamydil Extra určitě vyzkouším. Divím se, že mi dosud žádný lékař tento lék nedoporučil. Doufám, že mé letité problémy s chlamydiemi a deď i bolestmi kloubů zmizí, nebo se alespoň zmírní.Reagovat