Diskuze: Bolesti zad

19.1.2015Martina

Dobrý den, všimla jsem si tu pouze jediné diskuze a tou jsou bolesti zad v kříži, mě ale bohužel trápí bolesti zad tak nějak plošně. Zajímalo by mě, jestli náhodou neznáte nějaké cviky nebo fígle co na bolesti zad pomáhají...Děkuji Martina

22.1.2015Kateřina J.

Přesto, že je to jen diskuze na bolesti zad v kříži, jsou tam poměrně dobré rady. Podle mě, je základ cvičení. Nevím, někdo by asi řekl, že je lepší první názor odborníka, ale já myslím, že když víte jak cvičit záda, tak je to pak hračka. Je pravda, že je docela kumšt rozeznat, jestli to náhodou neděláte špatně a bolesti zad se ještě nezhorší, ale to už je asi na každém zvlášť :)

24.1.2015Dušan

Není cvičení, jako cvičení a u bolestí zad to platí dvojnásob...

26.1.2015Eva

Souhlasím, cvičení zad není legrace, jestli vás trápí bolesti zad, je nejlepší zajít k odborníkovi. Mít silné zádové svalstvo je určitě fajn, ale rozhodně je lepší, vše konzultovat s odborníkem.

29.1.2015Judit

Já mám skoliózu a poměrně těžkou, takže bolesti zad jsou mým denním chlebem, ale teď jsem narazila na fitness trenérku, která má nějakou specializaci a trénujeme spolu normálně ve fitku, takže mám asi štěstí :). A co se týče těch "odborníků", tak ne každý dokáže opravdu dobře poradit, často jsou to lidé, kteří nevědí nic a naopak vám spíš mohou ublížit :(

21.5.2015Karoli

Dobrý den, mám doma půlroční holčičku, kterou hodně nosím, je to náš uplakánek a čím víc přibírá, tím víc já trpím na bolesti zad, hlavně ramene, to je občas dost šílený. Nechci do sebe cpát nějaké léky proti bolesti, protože ještě kojím, a masáže nebo rhb časově nedávám, protože mi dceru nemá kdo hlídat. Maminka to ale někde řešila a kolegyně jí pro mě doporučila přístroj Cellion, že prý vypadá jako počítačová myš, která vysílá slabý proud a téměř okamžitě pomáhá, a hlavně bez léků. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Předem moc díky!

23.5.2015Helena

Cellion mi nic nerika, ale takova domaci elektrolecba by nebyla spatna...jestli si ho budete porizovat, tak pak napiste, jestli to opravdu zabiralo. Hezky vikend...

26.5.2015Martin

Dobrý den, já jsem Cellion pořizoval na Vánoce manželce, protože pracuje jako zdravotní sestřička a jak polohuje a zvedá pacienty, tak trpí velkými bolestmi zad. A jsem vážně překvapený, jak rychle účinkuje a ženě od bolestí pomáhá. Takže za nás velká spokojenost.

27.5.2015Karoli

Dobrý den Martine, moc děkuji za reakci, jsem ráda, že se někdo ozval:-) Mohla bych se Vás ještě zeptat, kde jste Cellion ženě pořizoval? Já totiž vůbec netuším, kde by se dal sehnat. Předem děkuji a hezký den!

28.5.2015Martin

Dobrý den, no vůbec nemáte za co. Já jsem Cellion kupoval na internetu, protože nevím, zda se dá pořídit i v nějaké kamenné prodejně. Mrkněte sem okamzitauleva.cz/produkty/cellion-2000-2. Snad jsem Vám pomohl. Mějte se.

28.5.2015Karoli

Martine, ještě jednou moc děkuji, určitě jste pomohl! Už jsem se na ty stránky dívala a teď už se jenom rozhoduju, který typ vyzkoušet:-)

18.9.2015hilda

Na cvičení si najděte dobrého fyzioterapeuta, dokáže to dost pomoci. A na podporu a urychlení léčby si kupte Revitanerv Strong.

15.2.2016Nela

Me pomaha Ataralgin, neberu ho casto, ale kdyz to prijde mam ho vzdy po ruce a hned pomuze

25.2.2016Jana

Taky s nim mam dobre zkusenosti, uz mi dosel tak musim koupit abych pak byla pripravena

30.6.2016Petr

Mě a mojí ženě dobře zabírá Mentholka z lékárny, stojí do 200 KčReagovat