Diskuze: Bolesti kloubů

10.3.2014Aneta

Dobrý den, od mala trpím bolestmi kloubů. Problémy mám s kyčlemi, zápěstím a občas mě chytnou i kolena. K tomu trpím hypermobilitou. Chtěla jsem se zeptat, může nějaký kloubní výživový doplněk pomoct definitivně? Nebo jde jen o dočasné řešení? Díky za informaci. Aneta

11.3.2014Dušan

Spíš bych si nechal udělat kvalitní rozbor krve, tohle může být i nějaká forma revmatoidní artritidy...

13.3.2014Aneta

Aha, tak díky za typ. Nenapadlo mě, že by mohlo jít o něco vážnějšího. A jak by se pak v takovém případě postupovala? Jaká je u artritidy léčba?

14.3.2014Dušan

Tak na to bych se zeptal přímo nějakého odborníka, já mám za to, že se řeší pouze snížení bolesti těch kloubů???

30.4.2014Lucie K.

Zdravím, trochu se zamíchám do diskuze. Doporučím doplněk stravy Colafit. Dodává kloubům potřebný kolagen a bolesti poté nejsou tak velké. Zkuste třeba pomůže.

6.5.2014Magda

Souhlasím s Dušanem, v případě, že už řešíte jakékoliv chronické obtíže delší dobu nebo se bolesti kloubů stupňují, je na snadě, jestli nezajít k odborníkovi. Doporučovala bych vám ortopedii, popřípadě fyzioterapeuta.

9.6.2014Jindřiška

Dobrý den, mám protíže se zápěstím. Je mi 20 let a už od malička mám potíže s klouby, převážně se zápěstím a s kyčlemi. Kyčle mě občas bolí, ale není to žádná katastrofa, ale to zápěstí mě trápí. Občas když třeba špatně držím kabelku nebo když neopatrně hnu s rukou, jakoby mi kloub vyletěl z pantu, bolí to a při prutkém pohybu (leknutí v důsledku vyhození kloubu z jamky) kloub opět naskočí tam kam má, ale není to nic příjemného a zajímalo by mě, o co asi jde. Nemáte tušení prosím?

27.6.2014Simona

Dobrý den, takovýto problém bych z mé zkušenosti přičítala kloubní hypermobilitě, ale jsem laik. Chtělo by to návštěvu odborníka, určitě vám poradí co a jak a co můžete udělat proto, aby bolest kloubů zmizela. Jen je dobré to řešit a nezanevřít na problém :)

10.7.2014RIBANA

AHOJKY VŠEM, O KLOUBNÍ HYPERMOBILITĚ TOHO MOC NEVÍM, ALE BOLESTI KLOUBŮ POCIŤUJI TAKÉ, HLAVNĚ KDYŽ MLUVÍME O ZÁPĚSTÍ. JÁ TO PŘIČÍTÁM DLOUHÝM HODINÁM STRÁVENÝM PSANÍM NA KLÁVESNICI, ALE JISTÁ SI TEDY ROZHODNĚ NEJSEM. BOHUŽEL JDE BOLEST NEPŘÍJEMNOU A TAKÉ NEVÍM JAK SE JÍ ZBAVIT :( KDYBY MI NĚKDO PORADIL, BYLA BYCH VDĚČNÁ

30.7.2014Iva

Myslím že bolesti kloubů nejlépe vyřeší lékař. Obvykle jde o velice indivinduální záležitost a co bolí vás, nemusí ze stejného důvodu bolest jiného. Každopádně jestli se ptáte na nějakou medicínu, tak v lékarně vám určitě poradí.

4.8.2014Jana

Ahojky potřebovala bych radu :). mám potíže s bolesti kloubů, konkrétně s koleny a kyčlemi. Kolena mě bolí převážně při běhání, jsem zvyklá běhat poměrně dlouhé tratě a tak po odmém kilometru mě začne hodně bolet pravé koleno. Máte někdo podobnou zkušenost??

5.8.2014Líza

Ahoj Jano, já měla snad úplně stejný problém, bolesti kloubů mě teda trápěj už nějaký ten pátek, ale kolena zatím nikdy, no a při běhání mě teď chytaj čím dál tím častějc. Byla jsem u ortopeda a ten mi řek, že tam mám nějaké řasy a ty tam dělají neplechu, tak asi budu muset v dohledné době na operaci :/

6.8.2014Síma

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, trpím už asi měsíc bolestí loketního kloubu a zajímalo by mě, jestli může jít o tenisový loket? Bolí mě jakoby přímo loket a bolest vystřeluje do ramene. Díky

7.8.2014Aneta

Dobrý den, takováto bolest loketního kloubu se těžko diagnostikuje na dálku, takhle přes diskuzi vám asi nikdo neporadí.

27.11.2014Monča

Ahojky, zajímalo by mě jestli máte zkušenosti s nějakými preparáty nebo mastmi? Bolesti kloubů mě trápí docela dlouhodobě, hlavně po sportu to je nejhorší, tak nevím co s tim. Díky

1.12.2014Sylva

Bolesti kloubů nejsou zrovna ojedinělá záležitost, sama s nimi mám zkušenost, ale bohužel nějaké mazání, funguje jen a pouze jako první pomoc při bolestech. Jina doporučuji navštívit ortopeda nebo ještě lépe fyzioterapeuta ten by měl bolesti kloubů také zmáknout ;)

10.12.2014Judita

Dobré odpoledne, chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s nějakými výživovými dopňky na bolesti kloubů? Volně prodejnými a nejlépe ne za x tisíc? Díky

11.12.2014Ivana

Ahoj Judito, já jsem si před lety něco koupila (už ani nevím jak se to jmenovalo), ale každopádně to na bolesti kloubů fungovalo dobře, jenže s tou nevýhodou, že tento přípravek stál asi tak desetkrát víc než léky, co mi pak předepsal ortoped, takže se vykašlete na volně prodejné léky na klouby a zajděte si k ortopedovi :-)

18.12.2014JULKA

Souhlas s Ivanou, doporučuju určitě zajít k ortopedovi, ten vám na bolesti kloubů napíše nějaký kondrosulf nebo tak.

18.12.2014Martinka

Prášky jsou sice super, ale když člověk potřebuje okamžitou pomoc na bolesti kloubů jsou k ničemu. Já nedám dopustit na tejpování, to pomůže vždycky a normálně se zatejpovaným kolenem dál sportuju, doporučuju vyzkoušet to :)

29.4.2015Míša

Tady to de asi těžko soudit, máte to od mala a máte toho až dost! Tejpování je úžasná věc, ale kdybych měla chodit otejpovaná pomalu od hlavy k patě to už by se mi asi moc nechtělo. Rozhodně bych zkusila nějaký výživový doplněk zaměřený na klouby já teda používá od firmy Orling a můžu ho tedy všem doporučit.

29.4.2015Pavlína

Míšo, nespletla jste si náhodou firmu? Orling používám pro svého koně :D

29.4.2015Míša

Nenee jmenuje se to geladrink a mám ho doma v pixli s příchutí černý rybíz.

29.4.2015Pavlína

No, ale já mám fakt přípravek pro koně od Orling :D můžu teda, ale říct, že mu pomáhá ale s příchutí to nemá.

29.4.2015Míša

No já ho kupuju normálně v lékárně tak nevím, jestli mají i něco pro koně :D

29.4.2015Pavlína

A já to mám z jezdeckých potřeb, tak to bude asi jen shoda názvů. Pobavilo to, ale dobře na lidi i koně :D :D :D

29.4.2015Míša

To máte pravdu až na to, že jsem teďka zkoumala. Našla jsem si přímo stránku Orlingu a zabývá se jak zvířecími tak i lidskými doplňky na klouby :D

29.4.2015Pavlína

Ahááááá a vážně vám to teda pomáhá? A geladrink tak to je nějaký nápoj? Mám totiž taky jako z ježdění trochu pokroucené kyčle a s otěží mě trochu bolí prsty.

29.4.2015Míša

JJ určitě mi to pomáhá, byla jsem po operaci kolena a byl to děs běs a teď pohoda a užívám ho pořád, jako prevenci, kdyby náhodou a hlavně při změnách počasí mi koleno dělávalo neplechy a teĎ minimálně.

29.4.2015Pavlína

Tak já to vyzkouším koni to taky pomáhá a je to od stéjně značky, moc díky :)

20.5.2015Agáta

Ahoj, potřebuji se svěřit,mamince a tatínkovi už pomalu táhne na sedmdesát a s přibývajícím věkem si neustále stěžují na bolesti kloubů. Pravděpodobně jde o artrózu. Dřív maminku občas pobolívalo koleno a táta si většinou nestěžoval, ale v poslední době se to horší. Tátu bolí klouby na rukou, prsty i zápěstí, občas mluví i o loktech. Maminka trpí už snad úplně na všechno a bolesti kloubů ji pronásledují i v noci. Každým dnem mluví stále častěji o tom, jak je to staří hrozné a že to bude ještě horší. Snažím se o ně opravdu řádně starat a pomáhám jim jak to jde, ale to nic nemění na tom, že je ty bolesti sužují. Mám teď, tak trochu sobecký strach, že až budu v jejich věku, tak na tom budu stejně, né-li hůř. Artróza je dědičná pokud se nemýlím a když si rodiče stěžují na bolesti kloubů ještě před sedmdesátkou, jak asi budou trpět v osmdesáti. Chodí k dokotrům a zobou prášky proti bolesti, ale já si nemyslím, že je dobré cpát se neustále chemií. Máte s něčím takovým podobné zkušenosti? Nebo podobné obavy? :( děkuji za každou reakci či postřeh.

6.6.2015Ludmila

Dobrý den, mamince je 74 let a pořád si kupuje výrobky, které vidí v televizi a přitom vůbec nepomáhají, jen jsou drahé. Nemáte tip na nějaký opravdu účinný lék? Ne doplněk stravy...

24.6.2015Kačenka

Dobrý den Ludmilo, upřímně bych řekla, že nejlepší bude když vezmete maminku k lékaři, třeba k ortopedovi a on vám sám doporučí vhodný doplněk stravy nebo vám rovnou předepíše něco na ty bolesti kloubů. Vzpomínám si, že jsem to takhle udělala po menším úrazu v posilovně a lékař mi pomohl.

2.7.2015Tamarka

Agáto, vaše obavy jsou zcela normální. Bolesti kloubů jsou bohužel nevyhnutelnou součástí stárnutí. Čeká to každého z nás a je lepší pokusit se na to nahlížet s trochou optimizmu a nepropadat panice. Vím, že se to lehko řekne, ale věřte mi, že bolesti kloubů nejsou nic hrozného.

26.8.2015Bačová Aneta

Ano, chce to nějaký doplněk stravy, já jím osobně colafit a nosím stahovačku při sportování :)

26.8.2015Petruška

Já jsem si pořídil přímo takový ten stahovací návlek. A protože už nejsem nejmladší, ne že bych byl starý, tak jsem si koupil doplněk stravy. Jmenuje se to hyalfit. Takže kdybyste někdo chztěli zkusit ;-)

27.8.2015Irenka

A proč jste zvolil zrovna Hyalfit? Je spousta doplňků stravy na klouby.

25.9.2015Adam Prokeš

Ahoj Ireno, je celkem jedno, můžeš mít doplněk stravy Colafit, nebo mazat gelem biofreeze. Myslím, že na Hyalfitu tolik nesejde, každému zabere něco jiného

14.10.2015Petruška

TO Irenka: Doporučila mi to moje velmi dobrá známá a ta je pro mě důležitější než nějaká reklama.

14.10.2015Filip

Já se přikláním k názoru paní Petrušky a hyalfit mohu doporučit, ale také se přikláním k názoru pana Prokeše, že jako gel je asi bezkonkurenční biofreeze.

20.10.2015Petruška

Gel zní vlmi zajímavě. Ale asi vyjde o něco dráže než doplněk stravy, že?

3.11.2015Šárka

na tohle bych doporučila chladivé mazání od značky Priessnitz. Pomáhá právě na bolesti kloubů, revma nebo ztuhlé svalstvo. Mají jej např. tady http://www.lekarna.cz/chladive-mazani-emulgel-200ml/

23.11.2015Roman

Jelikož se věnuji více sportům, tak mám odzkoušeno, že na bolest kloubů zabírá Colafit a mast Biofreeze, samozřejmě tu nemluvím o týdenním používání ...

26.11.2015Irenka

Ale jak se koukám, tak to tady není úplně jednoznačné. A jak dlouho bere vaše známá ten hyalfit, Petruško? Měla bych zájem ho vyzkoušet, ale nejsem si jím úplně jistá.

4.1.2016Iva Kulíšková

Po úrazu jsem mám poškozený ramenní kloub /tzv.zmrzlé rameno/-rukou mohu pohybovat velice málo a s velkými bolestmi. Rehabilitace,magnety,rázová vlna byly účinné jenom na určitou dobu. Kolegyně mi doporučila KLOUBEX od firmy Novaxnaturpharma - po téměř 3 měsíčním užívání cítím zlepšení... Iva

7.1.2016Irena Bartosova

Dobrý den.četla Váš příspěvek.ráda bych se zeptala.v které lékárnē jste přípravek sehnala?Mám problémy s kloouby,żádné leky ale nezabíraji.Předem děkuji.

1.2.2016Iva Kulíšková

Podívejte se na webové stránky Kloubex. Jsou tam veškeré informace a kontakty. Je to český výrobce a užívám od nich i doplněk stravy na imunitu. Iva

5.2.2016misa

ahoj ,jsem po operaci ramene a musím říct ,že po vyzkoušení všeho možného nedám dopustit na přípravek pod názvem Kloubex....nejdřív mě před tím varovali,ale nakonec jsem si to vyzkoušela, a fakt to funguje...mohu vřele doporučit

19.6.2016PavlaN

Mně známá doporučila koupit si kloubní výživu Gel Activ Proteo-Enzyme Q, kombinuje kloubní výživu s enzymy a tak má silné protizánětlivé účinky a postupně se uvolňuje, oproti jiným výživám stačí jenom 2 tablety denně takže to člověka a ani neotravuje. Překvapilo mě to ale opravdu mi to s bolestmi kloubů pomohlo, už po dvou týdnech jsem cítila velké zlepšení.

25.6.2016Kika

Pavlo, zní to dobře, jak dlouho je potřeba ji užívat?

11.7.2016PavlaN

Pokud vím, tak alespoň 2 měsíce je dobré ho užívat, ale já užívám už asi 3 a budu užívat dlouhodoběji.

14.7.2016Kika

Tak to není dlouho to zní fajn, zkusím ho! Děkuju

17.7.2016PavlaN

Jo není a hlavně to pomůže opravdu rychle, po dvou týdnech se to hodně zlepšilo a po měsíci jsem byla jako vyměněná.

21.7.2016Monika

Já zase trpěla hodně na záněty kloubů, bylo to šílené..pořád něco řešit.. teď užívám Enzycol DNA, který obsahuje kurkumin a je to mnohem lepší.. navíc snižuje kyselinu močovou v krvi, takže teď se nemusím tak hlídat přes léto.. to víte, samé grilovačky

28.7.2016Evita

Mně známá doporučila Gel Activ, poslala mi odkaz přímo na tenhle http://www.gelactiv.cz/gelactiv-proteo-enzyme-q/ že jí to hodně pomohlo od bolestí a že působí i protizánětlivě. Čtu že už tady někdo má s ním dobrou zkušenost, najde se ještě někdo?

30.7.2016Radka

Gel Activ mi koupil syn, nejdřív jsem byla trochu skeptická ale když mi k tomu něco řekl tak jsem ho brala a po měsíci mi opravdu pomohl od bolestí a mohla jsem se konečně zase normálně hýbat, takže jo, za mě doporučuju!

31.7.2016Majka

Tak si pročítám vaše příspěvky, protože i já hledám zázrak na bolest kloubů. Mně sice lékaři moc nepomohli, ale určitě byste měli nejdříve navštívit doktora, nebo fyzioterapeuta a pak teprve kupovat nějaké doplňky. Poúrazové bolesti kloubů se dají často řešit, artritidy asi moc ne. Ale přečtěte si zajímavý příspěvek, co mi poradila paní Jitka v diskusi Chlamidie a bolesti kloubů. To, že i ve vašem případě mohou mít bolesti vazbu na chlamydie (nevím, jak se to správně píše) nemusíte vůbec vědět.

3.8.2016Linda

Na záněty jsem taky používala Enzycol DNA a jsem s ním spokojená. Obsahuje právě ten kurkumin a višeň, které jsou na záněty super.

5.8.2016Karel

Bolest kolene po neúměrné zátěži(dělal jsem sportovní gymnastiku) jsem dlouho ignoroval a zatěžoval dál. Doufal jsem, že to přejde samo. Pak už jsem se na nohu nemohl ani postavit a začal běhat po doktorech. Nic mi na Rentgenu nenašli. Bolest kolenního kloubu byla velmi nepříjemná, stále mi z toho vytahovali vodu. Nakonec (po 5-ti měsících) jsem se dostal až na reumatologii v Praze, tam mi nejdřív vodu z kloubu zase vytáhli a pak něco do toho píchli. Možná nějaký kortikoid. Paá dnu jsem ještě na nohu nesměl stoupnout, ale pak se stal zázrak a já chodím bezbolesti. Prý se kortikoidy často dávat nemohou, ale mně to pomohlo. Začínám lehce se sportem, ale se závoděním jsem zkončil.

13.8.2016Anna

Na zánět a bolest je opravdu dobrý Gel Activ Proteo Enzyme Q, je to kloubní výživa, která obsahuje enzymy, které působí protizánětlivě a proti bolesti a je to opravdu účinné.

14.8.2016Martin

Je hlavně potřeba řešit tu příčinu, jak píšete tou kvalitní kloubní výživou a tak, protože tlumit jenom bolest práškama proti bolesti nemá smysl tak těm kloubům nepomůžete...

18.8.2016Anna

Přesně tak, proto ten Gel Activ je na tohle tak účinný.

30.8.2016Lisana3

Tak koukám, že nejvíc je tady doporučovaný ten gelactiv s těmi enzymy tak to teda zkusím..jsem zvědavá, už jsem zkoušela jednu kloubní výživu a nic moc, ale ta teda neměla ty enzymy tak tohle by teda snad mělo být lepší, jak píšete.

31.8.2016Marcela Marková DiS, rehabilitace Rehasport

Dobrý den, je nejdříve nutné zjistit příčinu bolestí kloubů - artroza, artritida, chlamydie,dna, svalové dysbalance, chronické přetěžování a další diagnozy. Chondro doplňky jsou pouze doplňkové k celkové správně vedené léčbě. Marcela Marková

3.9.2016Květa

Děkuji, paní Marcelo, konečně někdo napsal rozumnou věc. Bolesti kloubů by nikdo neměl podceňovat a amatérsky léčit, dokud nemá správnou diagnózu.

3.11.2016Kristýna

Ahoj, já už příčinu bolestivých kolenních kloubů znám. Je to prý artróza v počátečním stadiu, nějaká II. Nevěděla jsem, že to může být už ve 40 ti letech. Nikdy jsem klouby nadměrně nezatěžovala, nemám nadváhu, ale maminka i babička si na bolesti kloubů stěžovaly. Babička si bolest kloubů řešila tím, že se šlehala kopřivama. Jako holka jsem to nechápala, ale dnes už vím jaké to je při změnách počasí, když bolest nedovolí usnout. Prášky a ibuprofenové masti, které hojně požívá maminka zatím odmítám. Poradíte mi nějakou přírodní alternativu? Také mi doktor řekl, že musím s koleny cvičit, ale to se mi moc nechce, protože to bolí.

3.11.2016Jirka

Jsem na tom stejně.

6.11.2016Anna

Dobrý den, když je náhlá změna počasí mám bolesti kolene. Kloub je prý již v pořádku (měla jsem úraz - pád z koně), ale při změnách tlaku mi bolí. V lékárně mi poradili přírodní mast Biofreeze. Kloub mi asi nevyléčí, ale ta nepříjemná bolest prý ustoupí, abych mohla usnout a nemusela brát analgetika. Dám vědět, zda to funguje.

6.11.2016Lexa

Zdravím, já mám Biofreeze vzkoušený, není to mast, ale gel a je na bolavé klouby super. Dokonce si ho chválí i moje babička na reumatická kolena!

21.11.2016Mirek

Gel Biofreeze používám na občasné bolesti ramenního kloubu (staré zranění při pádu z motorky) a vřele ho doporučuji. Díky šikovnému ortopedovi a následným rehabilitacím, s kloubem mohu hýbat, ale přizměnách počasí, kdy bolest začnu vnímat, tento gel používám.

2.12.2016MonnaLissa

Ahoj, mě pomohl na klouby nejvíc doplněk stravy Barnys Triple blend extra silný :) koupila jsem ho na stránce http://www.triple-blend.cz/ a jsem s ním spokojená bolest je skoro pryč vřele doporučuju :)

7.12.2016Kamila

Každý rok řeším problém, co má přinést Ježíšek babičkám pod stromeček. Inspirovala jsem se některými vašimi příspěvky a doufám, že ten gel Biofreeze bude přesně to, co je potěší, protože jim uleví od bolestí kloubů.

9.12.2016Marcela Marková, DiS, rehabilitace Rehasport

Dobrý den Kamilo, naše firma Rehasport má s gelem Biofreeze dobré zkušenosti. Neobsahuje analgetika a proto si na něj lidé nevytváří odolnost. To znamená, že u běžných analgetik musíte zvyšovat postupně dávkování, aby bolest utlumily. Je vhodný především u artrozy nebo artritidy. Přeji pěkný den. M.

29.1.2017Václav

Také bych potřeboval poradit. Bolavé klouby mám již mnoho let. Horší je to zimě. Má někdo zkušenost s infra saunou? Výrobci uvádí, že má analgetické účinky. Pak by to snad mohlo, alespoň na chvíli, ulevit i od bolestí kloubů?

29.1.2017Madla

Nejsem doktor, ale infra sauna je moje velká kámoška. Používám ji pravidelně 1x týdně. Někdy i častěji, když se ozývají klouby po starém zranění při autohavárii. Jak to funguje nevím, ale bolesti kloubů alespoň na pár dnů zmizí, nebo se výrazně zmírní.

16.2.2017klára

Vyzkoušej balzám unicatum chondro. Mí prarodiče ho používají pravidelně a jsou spokojení :-)

18.2.2017Jarda

Zdravím Václave, infrasauna super, používáme celá rodina již řadu let. Mazání na klouby doporučuji gel Biofreeze, mám to vyzkoušené, je super. Přečtěte si příspěvek paní Marcely! Příjemný den, Jarda

18.2.2017Pavla

Klouby u palce pravé ruky mne bolí již řadu let. Jsem švadlena, většinu šítí děláme na stroji, ale některé věci se musí šít ručně. Nejvíce mne bolí ten kloub u zápěstí, mám ho trvale oteklý. Úraz jsem žádný v tomto místě neměla. Má někdo podobný problém a poradí mi co s tím?

19.2.2017Helena

Dobrý den, také mám klouby (u obou palců) na ruce oteklé a bolestivé. Dříve jsem na noc používala ortézy a vždy se mi trochu ulevilo, ale během dne mi při práci ortézy překážely. Fyzioterapeutka mi naučila klouby tejpovat, je to neuvěřitelné, ale bolest téměř nepociťuji.

27.4.2017Evelína

Podobný problém mám s klouby u palce na obou rukou i já. Byla jsem ve Vysokém nad Jizerou u pana doktora Kebrleho (velmi příjemný doktor), moc mne ale nepotěšil. Řekl, že oba klouby CMC I, nevím, zda je to správně napsané, jsou velmi opotřebené a že operace - vmezeření vlastní šlachou již nepomůže a nabídl možnost protéz. Ale svoje povolání, kde obě ruce velmi namáhám, bych už dělat stejně nemohla. Tak jsem se poradila s fyzioterapeutkou, která mi ukázala jak klouby tejpovat. Určitě mne to nevyléčí, ale výrazně se mi uleví od bolestí. Také mi poradila, jak pracovat, abych zničené klouby tolik nenamáhala.

28.4.2017Karolína

Bolavé klouby u obou palců mne trápí již mnoho let. Několikrát jsem byla ortopedii, kde mi píchli do obou kloubů nějaký kortikoid. Vždy to od bolesti ulevilo na nějakou dobu, ale klouby nevyléčilo. Teď používám na noc ortézy na palec od firmy Mueller. Klouby jsou ve správné poloze celou noc a já vnímám velkou úlevu.

12.6.2017Libuše

Dobrý den, několik let mne trápí občasná bolest pravého kyčelního kloubu. Reumatologické testy, sedimentace i hybnost kloubu jsou v pořádku. Podle RTG mám u obou kyč. kloubů artrózu 2. stupně, což odpovídá mému věku. Nechápu, proč mi bolí jen jedna kyčel. Bolest se objevuje většinou při náhlé změně počasí a trvá 1 den. Nerozumím tomu, léky se snažím nebrat.

13.6.2017Hilda

Dobrý den, paní Libuše. Nevím, zda je příčina vašich občasných bolestí kloubu stejná jako moje. Mám bolesti jednoho kyčlního kloubu jako vy. Trvalo to dlouho, než jsem se dověděla příčinu. Před lety jsem měla velmi ošklivý pád na ledu, přímo na kyčel. Teď mi ortoped řekl, že mám malou praslinu na chrupavce, tohoto kloubu a ta může být příčinou bolesti.

20.6.2017Judita

Dobrý den, již dva roky (už podruhé) beru Prednison (kvůli trombocytopenii). POslední dobou mě pobolívají klouby, nejprve palec na pravé noze a palec a ukazovák na levé ruce, pak zápěstí, lokty, kyčle. Nebolí stále, jen občas, spíš při zmáčknutí nebo při špatném pohybu. Může to mít souvislost s Prednisonem? Děkuji.

22.6.2017Mgr. Jitka Kobrová, Rehabilitace Rehasport

Dobrý den, Judito. Prednison je lék ze skupiny glukokortikoidů. Je to syntetický steroidní hormon, který je odvozený od hormonů, které přirozeně vyrábí naše kůra nadledvin. Podává se při léčbě různých zánětů, autoimunitních onemocněních apod. a má bohužel mnoho nežádoucích účinků. Zejména, pokud ho užíváte dlouhodobě a ve vysokých dávkách. Mj. snížená schopnost hojení, snížená odolnost vůči infekcím, boelsti v zádech (prednison muze způsobit řídnutí kostí)...a mnoho dalších... Poraďte se s Vaším lékařem, jestli by Vaše obtíže mohly být lékem zapříčiněny a jak dále postupovat.

13.11.2017Veronika

Dobrý den, bylo by prosím možné doporučit nějaké přípravky na bolest kloubů. Jedná se o bolesti kolena mé babičky, která si žádné vitamíny nekoupí, tak jsem chtěla aspiň já jí něco pořídit. Děkuji.

14.11.2017Suchová

Můžete doporučit nějaký přípravek na klouby který není na lékařský předpis?

16.11.2017Mgr. Miroslav Brůža, Rehabilitace Rehasport

Dobrý den, z volně prodejných léků je to Condrosulf 400. Já mám osobní zkušenost s produktem "Triple Blend extra silný" od firmy Barny's, která ve spolupráci s firmou Alavis vytvořila tento přípavek k užívání pro lidi. Firmu Alavis možná budete znát jako firmu, co vyrábí tyto doplňky pro koně. Dříve hodně sportovců a aktivních lidí užívalo právě zmíněný Alavis pro koně. Moje osobní zkušenosti jsou jen kladné, jedno balení vyjde na cca 5 měsíců pokud doplněk užíváte každý den. Samozřejmě se jedná pouze o doplněk stravy, příznaky artrózy vám to snížit nemusí, proto je tu fyzioterapie. Přeji hezký den. Miroslav Brůža.

17.11.2017David

Za sebe mohu doporučit arko kapsle Flexiharpan,je to čistě rostlinný produkt a mě na bolest kloubů pomáhá

18.11.2017Blanka

Dobrý den, Veroniko. Reaguji na váš příspěvek ze dne 13. 11. 2017. Doporučila bych vám pro babičku gel Biofreeze, přečtěte si o tom něco. Koleno to nevyléčí, ale dočasně zmírní či odstraní vjem bolesti a to je u starších lidí velmi důležité. Může se aplikovat i několikrát denně, nemá vedlejší účinky.

22.11.2017Jarmila

Davide kde si to kupujete? Nemám zatím zkušenost s ničím na klouby tak sem otevřená všemu

24.11.2017David

Já si ty kapsle kupoval v lékárně Chytrá lékárna

26.11.2017Veronika

Děkuji moc všem, kteří se do diskuze zapojili! Opravdu jste mi pomohli. Je zde tolik tipů, že budu vybírat. Zatím jsem o všech tabletách slyšela, teda až na Flexiharpan... Prosím ještě o více info, hlavně co se snášenlivosti a účinnosti týče. Děkuji.

7.12.2017Marek

Dobrý den, máte zkušenosti s kloubní výživou, která by obsahovala největší podíl účinné látky? a nebylo to jen předražené placebo?

8.12.2017Jirka

Podle mého ortopeda, který se o mě stará už několik let je nejlepší tato www.fitness4u.cz/evris-flex-blend-450g/

10.12.2017Honza

Máte někdo zkušenosti s Proteiny? díval jsem se že tam nabízí vícesložkové, je to vhodné pro začátečníka?

11.12.2017Erik

Já jsem začínal na vícesložkových, pro začátečníka je to ideální

13.12.2017Mgr. Miroslav Brůža, Rehabilitace Rehasport

Dobrý den Marku, znovu se opakuji a zmiňuji Barny's TRIPLE BLEND extra silný, porovnejte s jinými produkty a zjistíte, že obsahuje účinných látek mnohem více např. v porovnání s Jirkou doporučovaným evrisem. Sám užívám triple blend a jsem spokojen. Kolena jsou zatím fit, a přestože dost zátěž zvyšuji, nemám obtíže. Přeji dobrý výběr. S pozdravem Miroslav Brůža.

19.12.2017Eliška

Veroniko, Flexiharpan brala moje babi na bolest kloubů. Bolesti měla mírné, nicméně omezující. Jinak tyto bolesti ji odezněly po cca 2-3 týdnech užívání kapslí. Snáší se dobře, babi problém neměla. Myslím, že strach o to, jak se snáší, není na místě. Kapsle jsou rostlinné :)

22.1.2018Kristýna

Eliško, ty kapsle jsou rostlinné, ano? Takže žádná chemie?

13.5.2018Michaela

Tak to já bych se zase chtěla zeptat ohledně Alavisu, narazila jsem na něm v článku a ač je pro koně, tak má velice pozitivní recenze od lidí.

15.5.2018Radim

Ahoj také bych rád něco ozkoušeného na bolesti kloubů,jelikože mě začalo pěkně praskat v koleni při chůzi do schodů a občas mě v něm i píchne.

17.5.2018Tereza

Já jsem strašně spokojená s vitamínem Alavis.

19.5.2018Kamila

Dobrý den, při delší procházce mi pěkně začíná bolet koleno a při chůzi do schodů mi v něm dokonce píchá.Ráda bych s tím něco dělala abych nemusela časem třeba na operaci.

21.5.2018Radim

Díky za tip, dnes si ho koupím.

23.5.2018Ivana

Je možné brát Alavis i preventivně nebo je určený při problémech a bolestech kloubů ?

29.5.2018Tereza

Určitě se dá brát i preventivně aspoň tím můžeš předejít různým problémům. Nechám tu odkaz přesně na ten, který to je www.alavis.cz/cs/pece-o-klouby/42-alavis-triple-blend.html

8.6.2018Andrea

Ahoj,slyšela jsem že hodně pomáhá na bolest kloubů výživa pro koně,je tu někdo, kdo s tím má zkušenost? Děkuju

15.6.2018Soňa

Ano Andreo pomáhá, s mužem vrcholově sportujeme a ač s klouby díky bohu zatím problémy nemáme, tak alavis bereme preventivně, aby k něčemu takovému nedošlo.

22.6.2018Andrea

Hele a jaké je u něho dávkování ?

28.6.2018Soňa

Nechám ti tu odkaz, protože dávkování je podle váhy a jinak se teda bere každý den www.alavis.cz/cs/pece-o-klouby/42-alavis-triple-blend.html

3.7.2018Vladimír Prokeš, nutriční terapeut

Bez vyřešení skutečné příčiny bolestí kloubů nepřináší aplikace kortikoidů nebo léků a mastí na bolest trvalé výsledky. Ve skutečnosti jsme nemocní a otrávení z jídla, které jíme, a jen užíváme léky na potlačení příznaků takovéto otravy. Pro trvalé vyléčení je nezbytné odstranit příčinu této bolesti. Příčinou vzniku bolesti kloubů jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující chronické zánětlivé autoimunitní reakce těla, které poškozují naše vlastní tkáně, což se projevuje právě bolestí. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto záněty v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste se bolestí kloubů sami trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.

5.7.2018Monča

pro mě je základem na klouby Alavis, bez něj bych se nemohla obejít

5.7.2018Monča

Soňo, pomůže ti vždy Alavis ? Mně teda zatím pokaždé, sice chutově to není nic moc, ale není se čemu divit, když je to pro koně, ale za to funguje na 200%

10.7.2018Soňa

Brala jsem ho Moni první tři měsíce a za ty tři měsíce se mi hodně ulevilo od bolesti a celkově je noha lépe pohyblivější. Takže uvidím jestli ho budu po té tříměsíční pauze nasazovat.

10.7.2018Janča

mně stačili necelé tři měsíce a od té doby noha v pořádku, kdybych mi o TripleBlendu kamarádka tehdy neřekla, kdo ví jak by na tom noha dnes byla

10.7.2018Janča

Soňo, taky mě velice pomohlo www.alavis.cz, jinde jsem totiž nevěděla kde to koupit

16.7.2018Betyna

To jakože užíváte veterinární přípravek Alavis pro zvířata?

17.7.2018Monča

já jsem s alavisem a tripleblendem maximálně spokojena, nečekala jsem, že mi to pomůže, protože mě poslední dobou nepomáhá skoro nic

17.7.2018Monča

Bety, ano, je to primárně určeno pro koně, ale užívají to běžně i lidé, protože to pomáhá, jediný minus co to má je, že to nemá chut ale to je to nejmenší

18.7.2018Betyna

Mrkla jsem na jejich stránky, alavis se dávkuje podle váhy. Určitě ho vyzkouším.

20.7.2018Vilina

Na stránce https://www.alavis.cz/cs/pece-o-klouby/42-alavis-triple-blend.html je popsáno kolik obsahuje účinné látky. Určitě je to jeden z nejsilnějších přípravků na klouby.

22.7.2018Zlatuše

Je pravda, že pokud člověka trápí bolesti kloubů sáhne i po veterinárním přípravku.

22.7.2018Monča

No mně pomohl moc, když si vezmu, co všechno jsem vyzkoušela a kolik jsem za ty doplňky utratila peněz, tak jsem ráda, že mám konečně něco, kde vidím nějaký účinek

23.7.2018Vikouš

Asi do toho taky půjdu,když pomohl tolika lidem...

24.7.2018Erika

Vikouši, pokud kloubní výživu potřebuješ, tak se není nad čím rozmýšlet. Kup si ten Alavis a uleví se ti. Sama to poznáš...

24.7.2018Věra

Já v poslední chvíli když už jsem nevěděla jak si ulevit tak také jsem sáhla po Alavisu i přesto že je to veterinární přípravek a pomohl mi

27.7.2018Kamila

Věro a kdo vám ho doporučil, a je to kvalitní výživa?

9.8.2018Anna

Já pravidelně používám relaxační gel na mé bolavé klouby a jsem spokojená.

16.8.2018Mgr. Jitka Kobrová, Rehabilitace Rehasport

Pro namožení svalů a boelsti kloubů je určitě nejlepší volba Biofreeze gel nebo sprej. Sprejová forma se dá kombinovat i s tejpováním, kdy sprej jednoduše přes aplikovaný tejp nastříkáte a podpoříte účinnek tejpu. S pozdravem, J. Kobrová

9.9.2018Vikouš

Prohlédla jsem si stránky https://www.triple-blend.cz/, dočetla jsem se, že alavis je čistě přírodní veterinární přípravek.

11.9.2018Janča

na klouby co vím tak zabírá jen Alavis, ostatní jsou prej umělý s*áče, alavis je z přírodních sur.

11.9.2018Janča

Vikouš: můj manžel pravidelně užívá ten TripleBlend, rsp já mů ho na www.alavis.cz kupuji a zabírá to

12.9.2018Elen

Na jak dloouho ta pixle vystačí ? Vyplatí se kupovat to velké balení ?

12.9.2018Janča

určitě se ti to velký vyplatí, mě vystačí na měsíce dopředu

15.9.2018Diana

Taky jsem tomu nevěřila, ale po poradě s odborníkem,který mě vysvětlil, že Alavis obsahuje správný obsah účinné látky, takže pomáhá vyživovat a ulevovat kloubům.

19.9.2018Alex

Tak to je výborný tip, něco jsem o Alavisu zaslechla, ale jen tak okrajově. S kolenními klouby mám taky problém, určitě ho vyzkouším.

19.9.2018Zora01

O Alavisu jsem četla také samé kladné recenze. Zvažuju, že si jej koupím. Skoro celý den v praci píši na počítači a začali mě pobolívat klouby na prstech. Na jakých stránkách koupím přes internet? nebo musím do lékarny??

21.9.2018Jitule

Tento doplněk stravy si můžete koupit v lékarně, nebo na stránkách https://www.alavis.cz/cs/.

21.9.2018Boris

Taky jsem něco o alavisu slyšel. Chodím do fitka a kluci ho tam vzpomínaly, že je dobré ho začít užívat už při sebemenším problému s klouby. Má vysoký obsah účinné látky, proto tak dobře funguje.

23.9.2018Váša

Hned jsem se díval na www.alavis.cz a zjistil jsem si hodně zajímavého. Je přírodní a hlavně má vysoký obsah účinné látky.

23.9.2018Jitka

Vášo, nechtěla jsem tomu uvěřit, ale asi opravdu to je jediný lék na klouby z přírodních surovin

23.9.2018Jitka

Boris: ano, pomohl snad všem co znám, určitě to účinné je

25.9.2018wendy

Taky jsem nevěřila, že by veterinární přípravek alavis zabral i u lidí. Pravda je, že mě zabral.

30.9.2018Dana

ono nezabírá jen u lidí, ale i u jiných zvířat krom koní, prostě všem :)

30.9.2018Dana

wendy a taky jsi to kupovala přes jejich eshop (www.alavis.cz/eshop), kde to mimochodem vyšlo mnohem levněji?

4.10.2018Erika

Ale je krom e-shopu k dostání i v obchodě, že ano? Nemusím objednávat online?

11.10.2018Lenka

Eriko, ano je, ale je pochopitelně dráž k dostání

11.10.2018Lenka

Dano, taky jsem ho kupovala přes www.alavis.cz, pro mě asi nejjednodušší cesta

16.10.2018Jarka

Ten Alavis je vhodný i pro lidi? Který konkrétně?

16.10.2018Mirka

Alavis je primárně pro koně, ale běžně užívají ostatní zvířata ale i lidi a pomáhá, konkrétně pomáhá jejich TripleBlned

16.10.2018Mirka

Lenko, já se schválně dívala v lékarně a ta cena je šílená, jsem ráda že jsem ho taky brala přes eshop

17.10.2018David

lékarna je vždy předražená, eshop alavisu je pravým opakem

17.10.2018David

já když ho užíval, tak jsem měl co dělat abych to bezchut přežil ale časem jsem si zvykl

22.10.2018Eva

jestli se chcete vyléčit, tak opravdu jedině ten alavis

22.10.2018Eva

užívala jsem ho 5 týdnů, 5 týdnů pauza a znova 5 týdnů

23.10.2018Ester

Na www.alavis.cz mají uvedeno, že je klinicky testovaný a hlavně je přírodní. Pokud pomáhá koním, určitě pomůže i lidem.

25.10.2018Gabi

já ho brala 20 týdnů a zabral ten TripleBlend jak nic

25.10.2018Gabi

neznám nikoho kdo by řekl o alavisu že mu nepomohl at už o zvířatech nebo o sobě, takže je to maximální pravda

25.10.2018Helga

To je fakt, mě alavis zabral, tak, že bolení kloubů úplně ustalo. Všem ho doporučuji.

25.10.2018Julina

Užívala jste ho dlouho než zabral?

29.10.2018Helga

Dlouho právě ani ne, po měsíci zhruba se dostavila úleva a přestaly mě klouby úplně bolet.

31.10.2018Karolína

Dobrý den, takže ze všech těch přípravků můžou lidi jen ten Alavis Triple Blend???

5.11.2018Monča

TripleBlend je osvědčený a ví se, že 100% funguje jak na lidi, tak na zvířata, proto je tak známý a všude se o něm mluví, navíc Alavis je primárně určen pro zvířata, ale lidem to nic nedělá, takže ostatní nejsou tolik osvědčené

8.11.2018Káťa

Také mě doporučili Alavis Triple Blend, obsahuje vysokou dávku účinné látky, proto funguje spolehlivě.

13.11.2018Lenka

Dobrý den, jedná se o prosím o tuto kloubní výživu https://www.alavis.cz/?

14.11.2018Romana

ano, www.alavis.cz je to, co lidi od bolesti kloubu vyléčí

14.11.2018Romana

Lenko, navíc je přírodní, takže že by nezabral toho se nemusíte bát, všem pomohl, jak zvířatům, tak lidem

17.11.2018Denisa

Nevěřila jsem, že by mohl veterinární přípravek alavis pomoci i lidem, ale je to tak. Také mě hodně ulevil od bolesti kloubů.

18.11.2018Miluše Albrechtová

Jsem po velkém úrazu páteře a obou holení.Je to již 10let.Bolesti ukrutné.Zjistili mi artrózu III stupně.Když už jsem to nemohla vydržet vzala jsem si na bolest novalgin.Na IIIstupen artrozy totiž již nejsou žádné léky.Proto již druhým rokem s přestávkami užívám Alavis nejdříve pro koně a nyní i pro lidi.Mohu jen doporučit.Bolesti ustaly.Přípravky typu kamzík a pod.nejsou k ničemu.Není to žadna ňamka ale zvykne te si.Určitě vyzkoušejte.Miluše

20.11.2018Nikola

Vyzkoušela jsem mnoho doplňků na klouby, ale nejvíce pomohl Alavis Triple Blend.

21.11.2018MonikaNika

Také užívám tuto kloubní výživu a můžu jen doporučit, určitě vyzkoušejte.

21.11.2018Alča

Nezkoušela sis bolavá místa promazávat ? Já jsem nějakou dobu používala thermolku a ta mi teda pomohla.

22.11.2018Nikola

To víte Alčo, že jsem zkoušela krémy, masti a náplasti proti bolesti. Všechno zabralo na chvíli. Ale musela jsem najít něco na užívání zevnitř. No a Alavis to splnil.

24.11.2018Vanda

Alavis mě doporučila známá, tak jsem ho užívala tři měsíce. Bolest kloubů úplně polevila.

25.11.2018Brigita

Já jsem alavis taky užívala tři měsíce, ale doporučili mě, že si mám dát pauzu a pak ho mám užívat znovu.

25.11.2018Sabča

já okolo půl roku, i tak skvěla doba, tak rychle bych to nikdy nečekala

25.11.2018Sabča

doufám že jsi ho nekupovala předraženě v lekarně ale levnějc na z eshopu na www.alavis.cz , ten rozdil je tam velice markantní

17.4.2019Laura

Možná se budu ptát hloupě ... ale opravdu tady ty doplňky pomáhají ? Po jak dlouhé době jste zaznamenali úlevu a po jakých přípravcích ?

10.5.2019Josef

Ahoj co vám nejvíce pomáhá při bolestech kloubů?

13.5.2019Tonda

Já jsem dal vždycky na doporučení mého kamaráda, který má velké problémy s klouby a už toho zkusil vážně mnoho.

16.5.2019Josef

A co tvůj kamarád na ty klouby bere?Je toho hodně,ale já nevěřím ničemu.

22.5.2019Adéla

Ahoj, nezkoušel jste někdo na bolest kloubů 3D pulzní terapii? https://www.biomag.cz/bolesti-kloubu/

23.5.2019Tonda

Říkal mi,že má ozkoušené www.pharma-future.com Prej mu to hodně pomohlo

12.6.2019Lucie

Pharma furure můžu jen doporučit. Osobně s ním mám super zkušenosti a nakoupila jsem ho i pro rodinu.

27.9.2019Jarka

který přípravek vám pomohl na chronickou bolest kloubu a taky na menštruační bolesti?

31.10.2019Marka

na chronickou bolest kloubu, proti bolesti zubu a migrene je nejlepší puurex

24.11.2019Anita

puurex znám hlavně v souvislosti se stresem, ale žeby byl i na bolest?

10.12.2019Lenka

Já používám tohle: https://www.ceskyrajzdravi.cz/klouby-flexi-104-tobolek-klouby-forte-180-tbl a jsem spokojená, na klouby je to vynikající

6.1.2020Renata

taky sháním nějaký doplněk na bolest kloubů, kamarádka mi doporučila stránku český ráj zdraví, už jste o ní slyšeli?

4.2.2020alena

ano, já tam objednávám na klouby a dokonce i doplňky pro cukrovkáře, mají tam dobré výrobky

19.2.2020Renata

pro cukrovkáře to je ten Glukorizin, který tam prodávají?

22.2.2020Stáňa

já používám na klouby přípravek klouby flexi, doporučila mi ho kamarádka a musím říct, že je opravdu účinný

24.2.2020Andrea

Ano, glukorizin používám taky a doporučuje se pro cukrovkáře

2.3.2020klára

ahoj, jsou nějaké doplňky stravy, které by mi pomohli od křečí v nohou?

5.3.2020linda

na to by mohl pomoct hořčík

6.3.2020klára

to je pravda a nějaké tabletky nebo šumivky, nebo co by tak mohlo být nejlepší?

9.3.2020linda

já objednávám tohel: https://www.ceskyrajzdravi.cz/horcik-375mg-90-tablet

10.3.2020klára

super, děkuji moc, zkusím objednat a uvidím

12.3.2020soňa

ahoj, taky sháním něco dobrého na klouby, co používáte vy?

18.3.2020aneta

ahoj, já používám tohle: https://www.ceskyrajzdravi.cz/klouby-flexi-104-tobolek-klouby-forte-180-tbl

22.3.2020Jitka

moje maminka jej začala taky používat a je spokojená, říká, že po dlouhé době cítí úlevu

1.4.2020soňa

jee, tak to sem ráda, určitě to vyzkouším a možná bych taky objednala i mámě a babičce, děkuji

8.4.2020alex

taky sháním něco na klouby, ale spíš na sportovní zátěž, bude to flexi vhodné i pro mě?

14.4.2020aneta

já myslím, že určitě bude, mělo by to být dobré celkově na zátěž kloubů

16.4.2020alex

a na křeče v nohách ze sportu mi to pomůže taky třeba?

19.4.2020aneta

na křeče v nohách bych spíš brala hořčík, já si třeba objednávám tenhle https://www.ceskyrajzdravi.cz/horcik-375mg-90-tablet

4.5.2020alex

aha, to je pravda, hořčík bude asi nejlepší a tenhle je něčím zvláštní? že je s tím piperinem...

6.5.2020aneta

ten piperin pomáhá pro vstřebávání toho hořčíku, proto si myslím, že je lepší než klasické šumivé tablety nebo tabletky z lékárny

9.5.2020lenka

ahoj holky, hořčík pomáhá i na vyčerpání a únavu, že? pomůže mi i ten, o kterém tu píšete?

12.5.2020aneta

anoo, přesně tak, na vyčerpání je tenhle výborný právě, tak ho vyzkoušej a uvidíš

14.5.2020lenka

jee a holky, ještě jsem se dívala, že na tom českém ráji zdraví mají tohle https://www.ceskyrajzdravi.cz/glukorizin-126-tobolek, náhodou s tím někdo zkušenosti nemáte?

18.5.2020karolína

o glukorizinu jsem taky už slyšela, prý to pomáhá, nevím, jestli úplně každému, ale je to jen doplněk a vyzkoušet to podle mě klidně můžeš

19.11.2020Pavel

Zdravím poraďte mi co mi pomůže uvolnění svalů a kloubů po námaze? Nějaký gel, který má aspoň nějaký účinek.

26.11.2020Iveta

Mě se osvědčil konopný gel Vitaortogel, vždycky se mi po něm svaly dobře uvolní :-)

29.11.2020Pavel

Ok díky zkusím se na něj zeptat v lékárně.

1.5.2021Jiminka

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit, co přírodního se vám osvědčilo na mírnou bolest kloubů? Docela ji začínám pociťovat, ale do chemie jít nechci. Díky moc.

2.5.2021Ella

Ahojky :) Já mám naštěstí klouby v pořádku, bolesti mě netrápí. Ovšem mamka má sem tam nějaký problém. Ale bere léky, tak další chemii nechce, takže jsme hledali přírodní zdrov úlevy od bolesti. No a přišli jsme na https://www.beautybio.cz/prirodni-stavy/ekomedica-cerny-bez-100-stava/. KOnečně něco, co ji pomohlo a ještě to dobře chutná.

1.6.2021Marie

Jo, ten černý bez je na to dobrý? To jsem ani nevěděla. Ale na to beutybio.cz jsem se už koukala a musím říct, že tam mají opravdu hodně zajímavých a zdraví prospěšných produktů.

2.6.2021Ella

Jojo, je na to senzační. Já osobně preferuji hlavně a jen přírodní produkty. Až ty nezaberou, pak sahám po chemii. Ale většinou pomohou krásně. Na tom beautybio jich mají celou řadu se senzačními účinky.

1.7.2021Appia

No a prosím tě, co přesně kupuješ? Co ti pomohlo? Protože jsem se koukala a je to tak, jak říkáš. Mají tam toho spousty, tak abych věděla, co koupit :)

4.7.2021Formela

A ptáš se na šťávu na ty klouby?

5.7.2021Markéta Černá

Za mě si myslím že by vám mohla pomoct magnetoterapie https://www.biomag.cz/prenosne-pristroje-magnetoterapie-pro-domaci-peci/

2.8.2021Majolenka

Na problémy s klouby je dobré užívat kolagen. Já sama ho beru. Osvědčil se mi v této formě https://www.beautybio.cz/prirodni-stavy/ekomedica-kolagen-100-stava/ a doporučuju. Fakt pomáhá.

16.8.2021Daniela

Pokud trpíte na záněty, tak doporučuju kouknout na milujubio.cz na flora natura complex. Co ho užívám, tak se mi záněty poměrně dlouho vyhýbají.

2.9.2021Diana

Já to mám teda tak, že jsem si koupila tuto přírodní šťávu https://www.beautybio.cz/prirodni-stavy/ekomedica-brusinka-100-stava/ a ta díky vitamínům, co obsahuje, tak tělo je v porádku a nemám žádné problémy. Tak zkuste tuto.

5.10.2021Banny

Nooo, ta vypadá hodně dobře. Ale mám jen dotaz... Jak často ji piješ? A jak dlouho? A jak zabírá?

24.11.2021Ann F

Po operaci kolena jsem brala Arthro Lab pro rychlé zotavení. Chuť je neutrální, líbilo se mi také, že Arthro Lab je zabalen do porcí monodóz. Je to velmi pohodlné. Po operaci jsem se opravdu rychle vrátila do běžného života. Myslím, že to je zásluha mimo jiné i prostředku Arthro Lab.

30.11.2021Fred

na bolest kloubů jsem užíval látku MSM a ze začátku fungovala skvěle ale přijde mi že postupem času už to tolik nezabírá. jaká výživa by mohla fungovat? nejlépe s obsahem MSM ale i jiných látek které to taky podpoří

29.12.2021Magda

My letos babičce poradili Colactin a zatím je s ním spokojená. Zkus mrknout na recenze.

17.2.2022Jindrich

Fredo zkus jist vic masa, vyvaru, to je na kolena dobry, me vzdy pomohlo. nevim jestli tam je msm, ale na klouby mi celkem pomaha toto : Kloubin. zkus si to najit. beru to pravidelne a klouby me netrapi, driv to bylo horsi. Nedelas taky nejaky spatne pohyb? to se taky obcas stava - - musis sportovat spravne Fredo! Dobre jsou taky cviky na klouby, zkus je!

19.4.2022JanaLana

Dobrý den, zkuste se podívat na tento článek: https://www.canatura.com/jak-uzivat-cbd-pri-artritide-a-bolestech-kloubu musím říct, že mě se velmi ulevilo v kombinaci s užováním kolagenem. Držím palce, ať je brzy lépe!

27.4.2022Radim

Ahoj co používáte na namožený svaly po cvičení?

30.4.2022Erik

Zdravim používám po cvičení krém s hřejivými účinky z canamana.com. Párkrát natřu a cítím úlevu

18.8.2022Veronika

Já jsem toho na ty klouby teda zkoušela fakt hodně. A musím bohužel říct, že ty doplňky nic moc. Pokud mohu radit, tak z vlastní zkušenosti doporučuju move code od sportcode.cz. Ten je super, fakt mi pomohl.

21.8.2022Evita

Zdravím, mě jediné, co na klouby funguje je Kloubní výživa od značky Woykoff! Obsahuje 2 typy kolagenu a vitamín C a stačí jen 1 kostička denně.

24.8.2022Sabina

Ahoj chtěla bych zkusit pilates a váhám nad vhodným oblečením. Má někdo zkušenost s touto značkou? https://cs.dragonflybrand.com/kolekce/women-all

24.8.2022Jolana

Zdravím, souhlasím s Evitou - mě funguje taky jen dopněk Kloubní výživa od Woykoff. Koupíte ho běžně v lékárně https://www.drmax.cz/woykoff-kloubni-vyziva-60-kosticek

26.8.2022Lenka

Zatím problémy s klouby nemám a doufám, že mít ani nebudu, jelikož na to hodně dbám a užívám preventivně doplněk k tomu určený. Máte s ním zkušenost? https://eshop.sportcode.cz/move-code/

27.8.2022Lenora

Ahoj doma mám několik kousků dragonfly oblečení a sem spokojená. Všechno kvalitní, dobře se snáší s potem a snese hodně cyklů praní takže za mě super

31.8.2022Tamara

Ahoj Lenko, prosím tě, jak se ten move code od sportcode.cz užívá? A po jaké době jsi cítila úlevu?

1.9.2022Lenka

Ahoj, já ho beru preventivně. Ale je pravda, že jsem ho začala užívat při obtížíš a musím říct, že úlevu jsem cítila hodně brzy. Je to super doplněk :) Za mě top, neváhej a určitě si ho kup.Reagovat