Diskuze: Bolest v podbřišku

1.7.2014RADANA

Ahojky, mám jeden dotázek, v poslední době, mě poměrně často bolí v podbřišku. Je mi 19 let a žádné potíže jsem nikdy s podbřiškem neměla. Nedávno jsem se teda nachladila, ale normálně jsem to vyléčila a vyležela, takže si nemyslim, že by to mělo nějakou souvislost. Poradíte mi? Ta bolest je mimochodem dost jednotvárná a tupá, vždy to bolí v takových jako křečích (mírnějších). Dík Radana

2.7.2014Kamila

Ahoj Radano, mohla bys tu bolest v podbřišku trošku specifikovat? Příčin může mít několik, mohlo by jít pouze o menstruační křeče nebo by mohlo jít o potíže s močovým měchýřem :-/

9.7.2014RADANA

No bolest v podbřišku, se začala stupňovat, každý den to bolelo víc a víc, začala jsem pociťovat nucení k močení, nepřetržitě a nakonec bolest byla nesnesitelná, zašla jsem tedy k obvoďákovi a ten mě pak poslal na urologii, teď beru antibiotika, takže to byl zánět močového měchýře. Příště to budu řešit daleko dřív.

14.7.2014Linda

ahoj, to znám, já bolest v podbřišku pocítila prvně asi před dvěma lety na letním festivalu. byla jsem na něm pracovně a málo jsem pila, potíže se tak vystupňovaly, že jsem nemohla spát, jen jsem se převalovala ze strany na stranu a úpěla jsem bolestí, musela jsem jít na poměrně bolestivé vyšetření a nakonec mi antibiotika stejně předepsali. nikdy s tím neotálejte!

16.7.2014kira

rozhodně souhlasím, já mám teď chornické záněty močového měchýře a to je docela děs. mám je tak jednou ročně, někdy i vícekrát. sice furt pojídám brusinky, ale občas to prostě přijde. nejlepší prevence, je tomu zabránit napoprvé.

23.5.2021zeftstoop

<a href=https://gcialisk.com/>cialis pills for saleReagovat