Diskuze: Biologická léčba u revmatoidní artritidy

7.6.2014Dana

Dobrý den, maminka má díky revmatoidní artritidě poměrně značné bolesti kloubů. Medikace od lékaře už jí nezabírá. Včera jsem na Radiožurnálu slyšela o možnosti biologické léčby u revmatoidní artritidy. Má s touto metodou někdo zkušenosti? Podle toho co jsem dohledala je to hodně účinné, ale zároveň velmi drahé. Předem velice děkuji za případné odpovědi.

12.6.2014Ella

Dobrý den, přímé zkušenosti s biologickou léčbou nemám, ale od jednoho známého ortopeda, jsem slyšela že je biologická léčba na artritidu opravdu dobrá, údajně ji může v některých případech úplně vyléčit. Asi bych se zkusila zeptat vašeho ošetřujícího lékaře. Jinak co se týče ceny, tak to není žádná sláva, ale jestliže by vás to mělo revmatoidní artritidy zbavit, tak proč ne :)

19.6.2014Lucka

Biologická léčba je určitě užitečná, co se týče kloubů. Slyšela jsem, že například úrazy kloubů ulehčuje o 100%, že třeba není ani potřeba dlouhodobé dlahy a člověk je po čtrnácti dnech jako před úrazem.

26.2.2015Majda

Taky jsem slyšela, že je biologická léčba skvělá a že se klouby regenerují o hodně rychleji, ale taky to něco stojí a musím říct, že je to jedna z nejdražších metod, ale asi se to vyplatí.

14.12.2016Robert

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s nějakým pracovištěm se specializací na biologickou léčbu revmatoidní artritidy v Praze? Děkuji.Reagovat